poniedziałek, 16 maja 2016

Piotr Nowakowski


Siema, dzisiaj przedstawie Wam autograf od Piotra Nowakowskiego. Nasz bohater jest siatkarzem grającym na pozycji środkowego. Występował w takich klubach jak Wrzos Międzyborów, Metro Warszawa, AZS Częstochowa, Asseco Resovia Rzeszów. Cichy Pit zdobywał medale na takich imprezach sportowych jak Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Liga Światowa, Puchar Świata. Podpis zdobyłem dzięki wymianie z Igorem.


Piotr Nowakowski (ur. 18 grudnia 1987 w Żyrardowie) – polski siatkarz, grający na pozycji środkowego, reprezentant Polski. Obecnie występuje w barwach Asseco Resovii Rzeszów.
W reprezentacji Polski rozegrał 213 meczów. Karierę sportową rozpoczynał we Wrzosie Międzyborów. Potem był graczem Metra Warszawa. W 2006 z warszawską drużyną wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów w Kędzierzynie-Koźlu. W lipcu tego samego roku przeszedł do Wkręt-metu Domexu AZS-u Częstochowa, w barwach którego zadebiutował w Polskiej Lidze Siatkówki. W sezonie 2007/2008 został podstawowym zawodnikiem swojego zespołu. Zdobył Puchar Polski "Enea Cup Poznań 2008". W finale turnieju z częstochowianami pokonał Jastrzębski Węgiel 3:1.


Otrzymałem: 24.02.2016
Dedykacja: brak


Zródło: Wikipedia

14 komentarzy: