sobota, 15 listopada 2014

Martin Koch

Witam, kolejny skoczek w mojej bogatej kolekcji. Autograf jest od Martina Kocha, który już niestety zakończył swoją karierę. Martin Koch zdobył wiele medali na ważnych imprezach. Autograf zdobyłem wysyłając prośbę do związku austriackiego.

Martin Koch (ur. 22 stycznia 1982 w Villach) – austriacki skoczek narciarski. Pochodzi z rodziny sportowej, a jego matka jest bliską krewną Ernsta Vettoriego i Armina Koglera - dwóch wybitnych skoczków austriackich. W wieku niespełna 16 lat dwukrotnie wziął udział w kwalifikacjach do konkursów Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku i Bischofshofen, lecz zajmował miejsca poza pierwszą pięćdziesiątką. Pierwsze punkty w zawodach Pucharu Świata zdobył w 1999 w Zakopanem. Podczas rozegranych w tym samym roku mistrzostw świata juniorów, Koch po pierwszej serii był liderem zawodów. W drugiej kolejce uzyskał 26. wynik i spadł ostatecznie na 6. miejsce

Wysłałem: 25.05.13
Otrzymałem: 04.06.13