środa, 19 grudnia 2018

Alex Lynn

Witam, w kolejnej notce przedstawię Wam autograf od Alexa Lynna. Nasz bohater jest brytyjskim kierowcą wyścigowym. Alex Lynn do tej pory startował w takich seriach wyścigowych jak: Formuła Renault, Formuła 3, Seria GP3, Seria GP2,  a także w wyścigach  długodystansowych.  Autograf zdobyłem wysyłając prośbę mailową.

Alexander George Lynn (ur. 17 września 1993 w Goodmayes, Londyn) – brytyjski kierowca wyścigowy. Obecnie mieszka w angielskim mieście Essex. Alex karierę rozpoczął od startów w kartingu. Pod koniec 2009 roku zadebiutował w serii wyścigów samochodów jednomiejscowych – zimowej edycji Brytyjskiej Formuły Renault. Zdobyte punkty sklasyfikowały go na 10. miejscu. W kolejnym sezonie brał udział w głównym cyklu tej serii. Jedyne podium uzyskał w ostatnim starcie na torze Brands Hatch, gdzie zajął trzecią lokatę. I tu w klasyfikacji generalnej uplasował się na 10. pozycji.

Wysłałem: @   11.10.2014
Otrzymałem:  31.10.2014