sobota, 9 kwietnia 2016

TVP1

Siema, dzisiaj przedstawie Wam autografy, które dostałem od Telewizji Polskiej. Podpisy pochodzą od Macieja Kurzajewskiego, prezentera telewizyjnego i dziennikarza, Macieja Orłosia, znanego jako prezentera telewizyjnego, przede wszystkim Teleexpressu, który prowadzi od 1991, Pauliny Chylewskiej, dziennikarki i prezenterki telewizyjnej, Tomasza Sekielskiego, dziennikarza radiowego i telewizyjnego. Autografy zdobyłem wysyłając prośbe na jednym z portali społecznościowych.Maciej Kurzajewski (ur. 29 stycznia 1973 w Kaliszu) – polski prezenter telewizyjny, dziennikarz sportowy TVP Sport i TVP1. Maciej Kurzajewski jest synem dziennikarza sportowego, Czesława Kurzajewskiego. W młodości trenował kolarstwo torowe i taniec nowoczesny. Ukończył Szkołę Podstawową nr 3 im. Juliusza Słowackiego oraz III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu.


Maciej Henryk Orłoś (ur. 16 lipca 1960 w Warszawie) – polski aktor, dziennikarz, od 1991 prezenter Telewizji Polskiej. Syn pisarza Kazimierza Orłosia, wnuk Seweryny Wilhelminy Orłosiowej z Mackiewiczów – siostry Józefa i Stanisława "Cata" Mackiewiczów.


Paulina Chylewska (ur. 15 października 1978 w Bydgoszczy) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Związana z TVP od 1996. Zaczynała pracę w telewizji w bydgoskim oddziale TVP od prowadzenia programu dla młodzieży. Potem była jedną z prowadzących w paśmie ogólnopolskim program dla młodzieży Rower Błażeja. Następnie przeszła do redakcji sportowej i prezentowała serwisy sportowe.


Tomasz Sekielski (ur. 13 stycznia 1974 w Bydgoszczy) – polski dziennikarz radiowy i telewizyjny. Pochodzi z Bydgoszczy, gdzie rozpoczynał karierę w radiu Vox. Potem pracował w Radiu Wawa i Radiu dla Ciebie. Popularność zdobył pracując w Faktach TVN od czasu ich powstania w 1997 do października 2006.Wysłałem: @ 16.12.2014
Otrzymałem: 15.01.2015
Dedykacja: brak

  Zródło: Wikipedia

15 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/04/63-joanna-jozwik.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!!!
  Zapraszam do mnie http://autografyjuki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje !!

  http://autografymateuszz90.blogspot.com/2016/04/111-francesco-totti.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! :)

  Zapraszam do mnie na nowy post:
  http://ski-jumping-my-life.blogspot.com/2016/04/pascal-kalin.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń