sobota, 7 lutego 2015

Robert Więckiewicz


Witam, wczoraj byłem na Seansie z gwiazdą i jednym z zaproszonych gości był Pan Robert Więckiewicz. Film Ziarno Prawdy bardzo mi się podobał i kto jeszcze nie był to zapraszam. Niedługo po seansie pojawili się producent filmu Anna Drozd a także głowny bohater filmu Pan Robert Więckiewicz. Oczywiście po całym wydarzeniu można było poprosić o autograf.Robert Więckiewicz (ur. 30 czerwca 1967 w Nowej Rudzie) – polski aktor filmowy i teatralny.
Laureat nagrody dla najlepszego aktora podczas 32. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (za rolę w filmach Wszystko będzie dobrze oraz Świadek koronny).W 1989 zdał do szkoły teatralnej PWST we Wrocławiu, którą ukończył w 1993. W latach 1993-1998 był aktorem Teatru Polskiego w Poznaniu. Od 1999 występuje w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. W 2014 odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia PolskiOtrzymałem: 06.02.15
Dedykacja: ,, Dla Maćka,,


 Zródło: Wikipedia


17 komentarzy:

 1. Gratuluje zazdroszczę ci, bardzo lubię Pana Roberta, pamiętam go z serialu Samo życie gdzie grał Karola ochroniarza w gazecie potem był chłopakiem Kingi. Też bym chciała autograf od Pana Roberta i zdjęcie z nim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, autograf zdobyty osobiście cieszy podwójnie. Wiem, że ciężko jest zdobyć listownie autograf od Pana Roberta.

   Usuń
  2. a skąd wiesz próbowałeś listownie od Pana Roberta zdobyć ?

   Usuń
  3. Niby nie próbowałem,ale nawet nie wiadomo gdzie wysłać list.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dzieki, również uważam że Pan Więckiewicz to świetny aktor. Autograf od niego należy do wymażoynych.

   Usuń