piątek, 23 stycznia 2015

Piotr Zelt


Witam, autograf jest od aktora Piotra Zelta. Największą popularność przyniosła mu  kreacja Arniego w 13  posteruneku. Występował także w wielu serialach telewizyjnych   Tygrysy Europy, Miasteczko, Pierwsza miłość. Autograf zdobyłem wysylając list z kopertą zwrotną ze zdjęcem na adres:


                                                    Sz.P  Piotr Zelt 

                                                 TEATR CAPITOL
                                             ul. Marszałkowska 115 
                                                  00-102 WarszawaPiotr Zelt (ur. 10 grudnia 1968 w Łodzi) – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. W liceum trafił do koła teatralnego, co zaważyło na decyzji o zawodzie aktorskim. W 1991 debiutował rolą Lorda Mera Londynu w sztuce Williama Shakespeare'a Ryszard III na scenie Teatru Studyjnego '83 im. Juliana Tuwima w Łodzi. Po otrzymaniu dyplomu ukończenia Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi w 1992 roku, występował w teatrach warszawskich: Dramatycznym , Jestem , Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego , Atlantis , Komedia  i Bajka . Prowadził wykłady w Warszawskiej Szkole Filmu Lindy i Ślesickiego.

Wysłałem: 03.09.14
Otrzymałem: 27.10.14
Dedykacja: ,, Maćkowi,, ,, Dla Macieja,,

Zródło: Wikipedia
Pewien kolekcjoner poprosił mnie, abym ostrzegł  Was przed pewną ,, Kolekcjonerką,,  Patrycją która sprzedaje autografy a pożniej ich nie wysyła.15 komentarzy: