środa, 8 października 2014

Jean-Éric Vergne
Witam, ostatnio w Formule 1 był bardzo cięzki wypadek w którym ucierpiał Jules Bianchi. Niestety w sportach motorowych jest duże ryzyko. Miejmy nadzieje , że Jules z tego wyjdzie. Przejdzmy do autografu który jest od kierowcy Formuły 1 Jean-Éric Vergne który reprezentuje barwy Toro Rosso
od sezonu 2012. Pojawiły się plotki, że Jean odejdzie po tym sezonie z  Scuderi Toro Rosso. Autografy zą złożone na kartkach jedna jest z sezonu 2013, a druga z tego sezonu. Autograf zdobyłem przez maila.

Jean-Éric Vergne (ur. 25 kwietnia 1990 w Pontoise) – francuski kierowca wyścigowy. Od sezonu 2012 reprezentuje Toro Rosso w Formule 1.14 grudnia 2011 został potwierdzony jako kierowca wyścigowy Scuderia Toro Rosso w Formule 1. W pierwszym sezonie startów czterokrotnie kończył wyścigi na ósmym miejscu (w Malezji, Belgii, Korei Południowej i Brazylii). Ostatecznie uzbierane szesnaście punktów dało mu siedemnaste miejsce w końcowej klasyfikacji kierowców. Rok później walka pomiędzy Vergne, a Danielem Ricciardo o posadę kierowcy w Red Bull Racing rozgorzała na dobre, ponieważ Mark Webber ogłosił zakończenie kariery. W pierwszej części sezonu lepiej spisywał się Francuz, który Grand Prix Kanady ukończył na szóstej pozycji. Jednak w drugiej połowie sezonu Vergne w ogóle nie zdobywał punktów, a Ricciardo niejednokrotnie plasował się w pierwszej dziesiątce. Ostatecznie to Australijczyk przeszedł do zespołu mistrzowskiego, jednak Francuzowi udało się wynegocjować przedłużenie kontraktu.

Wysłałem: 18.09.13
Otrzymałem: 15.10.13....09.05.14
Dedykacja: brakZródło: Wikipedia

10 komentarzy: