poniedziałek, 8 września 2014

Teatr Kwadrat cz 2 Aktorzy


                                                                                 Witam, druga częsć autografów z Teatru Kwadrat jest tym razem od aktorów. Jestem bardzo zadowolony, że zdobyłem aż tyle podpisów wspaniałych aktorów. Do wszystkich aktorów dałem swoje zdjęcia oprócz Marcina Kwaśnego. Oczywiście nie są to wszyscy aktorzy z obsady aktorów. Brakuje mi autografu od Ilony Chojnowskiej,  Macieja Kujawskiego, Jacka Łuczaka,  Kamila Kuli i Marcina Lewandowskiego.  Z Teatrem Kwadrat współpracuje np Wojciech Pokora, Katarzyna Zielińska. Autograf  Marka Siudyma wrzuciłem juz wcześniej na bloga. List z kopertą zwrotną ze zdjęciami wysłałem na adres  Teatru Kwadrat

                                                   Teatr Kwadrat 
                                          im. Edwarda Dziewońskiego
                                               ul. Marszałkowska 138
                                                  00-004 Warszawa 
                                            , Dla zespołu aktorów,,Paweł Małaszyński (ur. 26 czerwca 1976 w Szczecinku ) – polski aktor filmowy, teatralny oraz wokalista.

Paweł Wawrzecki (ur. 12 lutego 1950 w Warszawie) – polski aktor filmowy i teatralny.

Grzegorz Wons (ur. 28 marca 1952 w Poznaniu) – polski aktor teatralny i filmowy.

Marcin Kwaśny (ur. 5 stycznia 1979 w Tarnowie) – polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, scenarzysta. Powszechnie stał się znany z roli weterynarza Julka Lubczyka w serialu Na kocią łapę w telewizji Polsat (w 2008), a także z roli Rafała Kocója w serialu Szpilki na Giewoncie (w 2010)-(2011).


Andrzej Grabarczyk (ur. 31 maja 1953 we Włodawie) – polski aktor. Ukończył studia w 1978. Jest absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Aktor warszawskiego Teatru Kwadrat. Znany z roli Jerzego Chojnickiego w polskiej telenoweli Klan, w której gra również jego ojciec Wincenty Grabarczyk (w roli Jeremiasza Bałuckiego). Przez lata był twarzą kampanii reklamowej marki Knorr w Polsce i Czechach, reklamy były też emitowane w Rosji.


Jan Kobuszewski (ur. 19 kwietnia 1934 w Warszawie) – polski aktor teatralny i filmowy, artysta kabaretowy, także wokalista. Jest mężem Hanny Zembrzuskiej i wujem Wiktora Zborowskiego.


Wincenty Grabarczyk (ur. 19 sierpnia 1931 r. w Uhryniu , dziś Ukraina) – polski aktor, reżyser teatralny i dyrektor teatrów. W 1953 ukończył Katowickie Studio Dramatyczne, a już rok wcześniej 6 listopada 1952 r. debiutował na deskach Teatru Śląskiego.


Andrzej Szopa (ur. 26 maja 1952 w Bydgoszczy) – polski aktor filmowy i teatralny.


Andrzej Nejman (ur. 5 listopada 1974 we Włocławku) – polski aktor oraz prezenter telewizyjny i radiowy.
Znany z roli Waldka Złotopolskiego w telenoweli Złotopolscy, oraz z filmów Poranek kojota, Sposób na Alcybiadesa.


Andrzej Andrzejewski (ur. 1 stycznia 1976 roku w Bartoszycach) – polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Dzieciństwo i młodość spędził w Lidzbarku Warmińskim, do którego żywi wielki sentyment. W 2001 roku ukończył studia w Akademii Teatralnej w Warszawie. Występował w wielu teatrach, głownie warszawskich, oraz w filmach i serialach telewizyjnych. Od 2010 roku jest aktorem Teatru Kwadrat w Warszawie.Wysłałem 28.04.14 .............. 5.05.14
Otrzymałem: 4.07.14
Dedykacja: ,, Dla Macieja,, ,, Maciejowi,, ,, Maćkowi ,,


Zródło: Wikipedia

11 komentarzy: