czwartek, 18 września 2014

Maciej Kurawski
Siema, dziś przedstawie Wam mój 500 zdobyty autograf oczywiście wszystkich nie opublikowałem ponieważ  bloga prowadze od lutego. Podpis jest od Macieja Kurawskiego polskiego saneczkarza który wystąpił dwa razy na Olimpiadzie, lecz nie osiągną wspaniałych wyników. Pan Maciej  podpisał mi swoje zdjęcie oraz plastron niestety bez dedykacji. Autograf zdobyłem wysyłając list z kopertą zwrotną na prywatny adres którego  nie podam.
Maciej Kurowski (ur. 19 czerwca 1986 w Jeleniej Górze), polski saneczkarz w konkurencji jedynek, uczestnik zimowych igrzysk olimpijskich 2010. Zawodnik klubu MKS Karkonosze Jelenia Góra.
Podczas mistrzostw świata zadebiutował w 2007 roku, kiedy odbywały się na torze w Igls i zajął 38. miejsce. W igrzyskach olimpijskich w Vancouver został sklasyfikowany na 23. miejscu. Cztery lata później na igrzyskach w Soczi ponownie zajął 23. miejsce; ponadto wystąpił w składzie polskiej drużyny (obok Natalii Wojtuściszyn i dwójki Patryk Poręba / Karol Mikrut) w debiutującym na igrzyskach konkursie sztafet – Polacy zajęli 8. pozycję.


Wysłałem: 01.07.14
Otrzymałem: 24.07.14
Dedykacja: brakZródło: Wikipedia.

10 komentarzy: