czwartek, 19 czerwca 2014

Kinga Kołosińska i Monika Brzostek


Siema, autograf jest z wymiany. Na zdjęciu podpisały się siatkarki plażowe Monika Brzostek i Kinga Kolosińska. Za wymiane dziękuje Mariuszowi  klik. W swojej kolekcji mam również autografy od Mariusza Prudla  i Grzegorza Fijałka, których już zamieściłem wcześniej na blogu.


Monika Brzostek (ur. 28 lipca 1989 w Łodzi) – polska siatkarka plażowa. Medalistka mistrzostw świata juniorów oraz mistrzostw Europy do lat 23.  Monika Brzostek występuje na arenie międzynarodowej od 2006 roku. Wówczas to wzięła udział w turnieju cyklu World Tour, grając w parze z Weroniką Kurek. W 2008 roku w parze z Karoliną Sowałą zdobyła brązowy medal mistrzostw świata juniorek. Rok później w parze z Kingą Kołosińską została mistrzynią świata juniorek. W 2011 roku, wspólnie z Kołosińską, zdobyła srebrny medal mistrzostw Europy do lat 23.

Kinga Kołosińska (ur. 2 czerwca 1990 w Lublinie) – polska siatkarka plażowa. Medalistka mistrzostw świata juniorów oraz mistrzostw Europy do lat 23 i 20. Nieprzerwanie od 2011 roku występuje w parze z Moniką Brzostek. Kołosińska występuje na arenie międzynarodowej od 2007 roku. Wówczas to wzięła udział w turnieju cyklu World Tour, grając w parze z Beatą Gałek. W 2009 roku w parze z tą samą zawodniczką zdobyła srebrny medal mistrzostw Europy do lat 20. W tym samym roku w parze z Moniką Brzostek została mistrzynią świata juniorek. Dwa lata później, wspólnie z Brzostek, zdobyła srebrny medal mistrzostw Europy do lat 23.


Otrzymałem: 30.04.14
Dedykacja: brak
Zródło: Wikipedia


Przepraszam że nie dodawałem systematycznie notek , ale wiązało się to z poprawianiem ocen. Drugim powodem jest to, że w ostatnim okresie przychodzi mi mało listów i nie chcialem  odrazu wszytkiego pokazać. Na moim blogu jeszcze nie zamieściłem żadnych autografów związanych z muzyką i dużo autografów od zagranicznych osób a mam troche tego.

                                               Pozdrawiam Maciej

14 komentarzy: